Τα αποτελέσματα της ΕΠΣ Σερρών

Τα αποτελέσματα της ΕΠΣ Σερρών

Δωρεάν είσοδος για τους μαθητές στον τελικό κυπέλλου ΕΠΣΣ
Κυπελλούχος ΕΠΣΣ η Ελπίς Σκουταρεως
Κύπελλο η ΕΠΣ Σερρών 3-2 κόντρα στην ΕΠΣ Ηρακλείου (video)

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α (8η αγωνιστική)

ΧΑΡΟΠΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2-4
26′ αυτογκόλ, 31′ Δημητριάδης, 47′ Ασλανίδης, 57′ Ζέζιος, 81′ Θωμαΐδης, 84′ Τσούλιας
ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΨΩΜΟΤΟΠΙ 1-2
05′ Καπαγιάρογλου, 10′ Πάνου Στ. 41′ Ζήτσας
Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙ ΣΚΟΤΟΥΣΑ 2-1
23′ αυτογκόλ, 40′ Στοΐλας, 71′ Μαυρέλης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β’

ΒΕΡΓΗ ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0-1
55′ Πώπτσιος Περ.
ΑΝΑΤΟΛΗ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0-3
24′ Χίντζιος, 45’+, 90’+ Δράκογλου

Β’ ΕΠΣ Α’ (8η αγωνιστική)

Ν. ΤΥΡΟΛΟΗ ΒΥΡΩΝΕΙΑ 2-0
35′ Αμανατίδης, 57′ Χερχελετζής Γ.
ΠΟΣ 2000 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ 3-0
32′, 44′ Φάκης, 79′ Ευφραιμίδης
ΒΑΛΤΕΡΟ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ 7-1
08′, 22′, Νάτσιος Π, 42′(π), 61′ Αλεξανδρίδης, 70′(π) Στραχίνης
88′ Νάτσιος Π.78′, 81′ Φασουλίδης

Β’ ΕΠΣ Β

ΠΗΓΑΣΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 1-2
54′ Λυμπούδης, 82′ Γραμμένος, 91′ Αναγνωστίδης
ΤΟΥΜΠΑ ΘΥΕΛΛΑ 1-1
08′ Δαγκίλας Σπ. – 85′ Κασάπης
ΚΟΡΜΙΣΤΑ ΠΡΩΤΗ 4-4
03′, 18’ Τότσιος, 31′ Σιμιντιριάδης 41′ Γιαριτζίδης, 49′ Πανταζής Γιάν.
67′ Θεοχάρης 70′ Γιαριτζίδης, 71′ Σταθόπουλος – Θ.,
ΛΕΟΝΤΕΣ ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ 3-1
52′ αυτ. Καλαϊτζής, 60′ αυτ. Αυγερινός, 65′, 85′ Κεραμάρης
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 1-1
67′ Πεχλιβανίδης Αλ. – 88′(π) Καρασαββίδης

ΚΥΡΙΑΚΗ 06-11-16

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α

ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
Διαιτητές: Σαφούρης, Αρχοντογιάννης Γ., Αρχοντογιάννης Χ.,
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Καπρινιώτης, Βαρώσης
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΓΟΝΙΜΟ
Διαιτητές: Στόλης, Παπαδόπουλος Χ., Σαπαρδάνης
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΚΕΡΚΙΝΗ
Διαιτητές: Μαγής, Βότσης, Φραγκάκης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β

ΟΡΕΙΝΗ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
Διαιτητές: Τσαπάρας, Δημητριάδης, Σάκκος
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΙΒΗΡΑ
Διαιτητές: Καρασάββας, Δουλγέρης, Τσαουσίδης
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σώμης, Τούτκας
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
Διαιτητές: Μπάτσιος, Τρικάζης, Οικονόμου
ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
Διαιτητές: Αχτσής, Παυλίδου, Παπαδόπουλος Δ.

Β’ ΕΠΣ Α

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΧΡΙΣΤΟΣ
Διαιτητές: Κεφαλάς, Σεβοζλίδης, Βασάκης
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ
Διαιτητές: Στεργάκης, Βουρλιάκης, Κωνσταντινίδης
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Διαιτητές: Γαβριήλ, Μπιμπή, Μιχαηλίδου
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
Διαιτητές: Μπομπόγιας, Παπαποστόλου, Πασχαλίδης

Β’ ΕΠΣ Β

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΟΙΝΟΥΣΑ
Διαιτητές: Πενίρης, Μαλλίδης, Πούλιος Αντ.
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ

COMMENTS

WORDPRESS: 0